Яндекс.Метрика
Главная Тренинги, семинары БУДІВНИЦТВО-2016. Законодавче та нормативне забезпечення, практичні питання щодо визначення вартості будівництва. Процес децентралізації дозвільних процедур. Нові зміни. Договірні відносини. Земля в будівництві.
ТРЕТИНГИ

БУДІВНИЦТВО-2016. Законодавче та нормативне забезпечення, практичні питання щодо визначення вартості будівництва. Процес децентралізації дозвільних процедур. Нові зміни. Договірні відносини. Земля в будівництві.

Стоимость:
1800
Организатор: Информ Консалтинг
02.06.2016 - 03.06.2016
Город: Киев
Начало тренинга: 09:00
Адрес: Гocтиницa «Казацкая» • ул. Михайловская 1/3 • cт. метрo «Майдан Незалежности»
Документ об окончании Сертификат
Дополнительная информация:

СПІКЕРИ:

ПРЕДСТАВНИК МІНРЕГІОНБУДу
ПРЕДСТАВНИК ДП "ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ"
ПРЕДСТАВНИК Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції України. 
ЕКС НАЧАЛЬНИК Управління дозвільних процедур Державної архітектурно-будівельної інспекції України. 
ПАВЛЕНКО Д. - юрист, один з кращих фахівців України в сфері нерухомості, директор Палати БТІ, Всеукраїнської Третейської Ліги, Аналітичного центру «Правова зашита БТІ», автор численних публікацій у спеціалізованих виданнях «Ріелтор», «Все про бухгалтерський облік»та ін.
СУКМАНОВА О.В. - керуючий партнер Міжнародного юридичного центру, керуючий партнер юр.компанії «ІКСПОІНТ», екс-директор Юридичного департаменту Правекс Банку. Адвокат, кандидат юридичних наук, МВА, автор наукових публікацій.
 

Контактное лицо: Марина
Контактный телефон: (044) 587-63-00

ЦЕЛЕВАЯ АУДИТОРИЯ Керівники, Бухгалтера, Юристи

Программа

Можливі відвідати 1 день семінару (на вибір).

КОШТОРИСНЕ НОРМУВАННЯ У БУДІВНИЦТВІ.

1. Практика визначення вартості будівництва на всіх стадіях інвестиційного процесу за ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (інвесторська кошторисна документація, договірна ціна, розрахунки за обсяги виконаних робіт, у тому числі порядок обчислення маси прибутку, розрахунку коштів, необхідних на покриття додаткових витрат, пов'язаних з інфляційними процесами, ризиків учасників будівництва, інших витрат, які враховуються у зведеному кошторисному розрахунку (на зведення розбирання титульних тимчасових будівель та споруд, утримання служби замовника тощо).

2.  Перерахування кошторисної документації, пов’язаного зі зростанням вартості матеріальних  ресурсів у сучасних економічних умовах. Необхідність коригування кошторисної частини проектів будівництва та перезатвердження проектів будівництва.

3.  Форми звітних документів у вітзичняному законодавстві та за проформами ФІДІК..

4.  Концептуальні засади механізму визначення вартості будівництва об’єктів інфраструктури з урахуванням змін в системі ціноутворення.

5.  Особливості визначення вартості робіт з реконструкції та ремонту будинків і споруд, ремонту обладнання  та устаткування.

6.  Порядок розробки ресурсних кошторисних норм на будівельно-монтажні роботи, а також на експлуатацію будівельних машин і механізмів, які відсутні в діючій базі.

7.  Об'єкти-аналоги. Правила складання та використання.

НОВІ ВИМОГИ ДО СКЛАДУ ТА ЗМІСТУ ПРОЕКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ. ДБН А.2.2-3:2014«Склад та зміст проектної документації на будівництво» - Порядок розроблення проектної документації об’єктів в розрізі дій сертифікованих інженерів-проектувальників.

1. Внесено зміни до Порядку затверджених проектів будівництва і проведення їх експертизи.

2.  Визначення класу наслідків та категорії складності об’єкту  будівництва. Оптимізація категорії складності. Практичні  питання, приклади розрахунків. Рекомендації.

 • Хто розраховує категорію складності об’єкта будівництва та хто перевіряє цей розрахунок?
 • Відповідальність щодо категорії складності, класу наслідків (відповідальності). Доказова база.
 • Порядок віднесення об'єктів до IV і V категорій складності.
 • Клас наслідків (відповідальності) об’єкта будівництва - кожного будинку, будівлі, споруди.
 • Категорія складності об’єкта будівництва - кожного будинку будівлі, споруди, лінійного об’єкта інженерно-транспортної споруди окремо або комплексу об’єктів будівництва.
 • Категорія складності об’єкта реконструкції, капітального ремонту, технічного переоснащення або нового будівництва.
 • Категорія складності об’єкта або частини існуючого об’єкта без повного призупинення його використання за функціональним призначенням.
 • Категорія складності об’єктів поточного ремонту.
 • Розрахунок обсягу можливого економічного збитку.
 • Перелік видів діяльності та об’єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку – зміни примітки А2.
 • Особливості розрахунку класу наслідків при проектуванні в сейсмічних районах.
 • Роль «об’єктів-аналогів» у визначенні класу наслідків (відповідальності) а також при визначенні вартості проектних робіт.

4.  Практичні питання визначення вартості робіт з науково-технічного супроводу (ДБН В.1.2-5:2007) у будівництві. Новий ДСТУ «Нормативи витрат праці для визначення вартості науково-дослідних робіт у будівництві».

5.  Визначення кошторисної вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації (ДСТУ Б Д.1.1−7:2013). Зміна №1 та Зміна №2 до ДСТУ Б Д.1.1-7:2013. Що нового?

 • Застосування усереднених відсоткових показників для визначення вартості проектуваня до вартості будівельних робіт.
 • Відшкодування витрат генерального проектувальника.
 • Визначення вартості проектування об’єктів невиробничого та виробничого призначення проектних робіт лінійних об’єктів. Зміна №1 – визначення вартості проектування інших об’єктів.
 • Розподіл вартості проектних робіт по окремих стадіях проектування, між виконавцями окремих розділів проектної документації.
 • Визначення договірної ціни, прибуток, середньомісячна заробітна плата проектувальника.
 • Обґрунтування фактичних витрат при розрахунку вартості проектних робіт.
 • Розрахунок коефіцієнта для визначення ціни тендерної пропозиції - відмінили.
 • Використання Збірників часів Радянського Союзу.
 • Вартість експертизи проектної документації (Зміна №2), хто виконує експертизу.
 • Помилки при експертизі кошторисів на вишукувальні роботи.
 • Визначення вартості проектно-вишукувальних робіт калькуляційним методом. (чи змінилися індекси 7,77 та показник вартості 355 грн. в розрахунку на 1 люд. день?) Зміна №1, Зміна №2
 • Визначення вартості робіт за формою № 3−П (зміни та уточнення).

6.  Порядок оформлення (завдання на коригування, експертиза, затвердження) скоригованої кошторисної документації.

ДОГОВІРНІ ВІДНОСИНИ У БУДІВНИЦТВІ в 2016р. Генпідряд. Нюанси взаємовідносин «підрядник-субпідрядник».   Договір на виконання проектних і проектно-вишукувальних робіт.   Договір авторського нагляду: істотні умови і відповідальність.  Управління проектом.   Договір про спільну діяльність.  Договір купівлі-продажу і попередній договір. Визначення експертної вартості в нових умовах.   Договір купівлі-продажу майнових прав.  Договір доручення (комісії).   Інвестиційний договір.   Договір іпотеки.

ЛІЦЕНЗУВАННЯ В БУДІВНИЦТВІ (порядок проведення перевірок ліцензіатів, нові ліцензійні умови, оновлений список робіт, електронна система ліцензування).

 • Нові форми заяв на отримання, переоформлення, анулювання, видачу дублікату ліцензії, внесення змін в перелік робіт.
 • Дозвільна документація у будівництві. Етапи змін.
 • Експертиза у будівництві. Особливості проведення комплексної експертизи, експертизи з напрямками. Оформлення результатів. Порядок усунення зауважень експерта.
 • Посилення відповідальності юридичних та фізичних осіб у сфері містобудівної діяльності. Види відповідальності та з якого моменту вона виникає. Факти, що свідчать про наявність підстав щодо притягнення до відповідальності.
 • Децентралізація архітектурно-будівельного контролю: які повноваження передаються; як відбувається передача повноважень на місця; ким і як здійснюється архітектурно-будівельний контроль, архітектурно-будівельний нагляд (що це?); штрафні санкції для посадових осіб інспекції за порушення містобудівного законодавства, здійснення дозвільних процедур після децентралізації.
 • Мораторій на перевірки. Чи може ДАБІ здійснювати контрольні функції? Чи розповсюджується він на об’єкти будівництва.

РЕФОРМИ І ЗАКОНОДАВЧІ ІНІЦІАТИВИ в сфері містобудівної діяльності! ЩО ЗМІНИЛОСЯ У ОФОРМЛЕННЯ ДОЗВІЛЬНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ.

1. Останні зміни в законодавство. Проблеми перехідного періоду.

2. Термінологія та порядок застосування в договорах. Правовий статус об'єктів в залежності від його назви.

3. Регулювання будівельної діяльності в Україні. Нові положення і тенденції.  Основні питання діяльності Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

4. Діяльність реформованого ДАБК в перехідний період і як її реалізують структурні підрозділи. Мораторій на перевірки. Чи поширюється на об'єкти будівництва. Чи може ДАБК здійснювати контрольні функції.

5. Ліквідація Державної реєстраційної служби.

6. Новий статус БТІ. Технічна інвентаризація побудованих об'єктів будівництва. Розбираємо зміни в порядок здійснення технічної інвентаризації.

7. Технічне обстеження та паспортизація об'єктів прийнятих в експлуатацію (як планується здійснювати і контролювати).

8. Ліцензування будівельної діяльності: плановані зміни. Нові форми заяв, переоформлення, анулювання, видача дублікатів, внесення змін до переліку робіт. Сертифікація.

9. Аналіз останніх ініціатив Мінрегіонбуду.

10. Останні зміни в Законах про Містобудівну і архітектурну діяльність, планування і забудову територій. Які зміни очікуються найближчим часом?

11. Містобудівна документація. Окремі види містобудівної документації.

12. Вихідні дані.

 • Містобудівні умови і обмеження для будівництва, поняття, порядок отримання. Роз'яснення проблемних моментів.
 • Містобудівне обґрунтування та технічні умови.
 • Порядок отримання містобудівних умов та обмежень для будівництва.
 • Технічні умови: порядок отримання, основні проблеми.
 • Завдання на проектування. Особливості та порядок отримання.

НОВІ ПРОЦЕДУРИ І ПРАВИЛА У БУДІВНИЦТВІ з 1.01.2016 року. Дозвільна процедура. Передача функцій на місцеву владу. Державний контроль.  Нові зміни 2016!

1. Архітектурно-будівельний нагляд. Органи і їх повноваження органів місцевої влади.

2. Архітектурно-будівельний контроль. Повноваження держави і функції контролю. ДАБК на рівні державних функцій.

3. Підготовчі роботи: що до них відноситься, яка процедура узгодження? Можливості звільнення від оформлення підготовчих робіт.

4. Кінець повідомним обов'язкам забудовника перед місцевою радою, пожежниками, інспекцією.

5. Спрощена процедура будівництва (житлових, садових, дачних будинків). Будівельний паспорт (порядок отримання, варіанти використання).

6. Проектна документація на будівництво. Стадії проектування.

7. Визначення категорії складності об'єкта будівництва. Процедура і особливості в світлі останніх змін.

8. Прийняття побудованого об'єкта в експлуатацію.

9. Плата в фонд Пайового участі і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури.

10. Підключення до мереж побудованих об'єктів.

11. Об'єкт незавершеного будівництва. Статус і можливі шляхи придбання об'єкта незавершеного будівництва в 2016р.

12. Спрощена процедура будівництва (МАФ, приватні будинки). Будівельний паспорт (варіанти використання і порядок отримання).

13. Порядок проведення технічної інвентаризації.

14. Експертиза в будівництві: коли проведення є обов'язковим, які підприємства можуть її виконувати (критерії відбору).

15. Будівельна амністія за новим порядком здачі в експлуатацію наказ Мінбуду №79.

16. Введення в експлуатацію в судовому порядку.

17. Можливі заходи відповідальності учасників будівельної діяльності.

18. Нові правила реєстрації прав на нерухоме майно!

ЗМІНИ СИСТЕМИ РЕЄСТРАЦІЇ МАЙНОВИХ ПРАВ на об'єкти нерухомості. Спрощення реєстраційних процедур. Реєстрація прав власності на новозбудовані та реконструйовані об'єкти нерухомого майна - нові зміни в 2016р.

ЛІЦЕНЗОВАНІ і СЕРТИФІКОВАНІ ВИКОНАВЦІ.

1. Вибір проектувальника.
2. Експертиза в будівництві.
3. Підрядник (субпідрядник).
4. Договір на виконання послуг з проектування, підряду. Основні нюанси і умови.

ЗЕМЛЯ В БУДІВНИЦТВІ - відправна точка.

Об'єкт незавершеного будівництва (ОНБ): визнання права власності, оборот, заставу.

ПЕРЕВІРКА ОБ'ЄКТА НЕРУХОМОСТІ ПЕРЕД ЙОГО ПРИДБАННЯМ.

1. Джерела інформації, правила аналізу.

2. Судові рішення як правовстановлюючий документ на нерухомість.

УПРАВЛІННЯ ОБ'ЄКТОМ НЕРУХОМОСТІ.

1. Економічна і правова суть управління майном.

2. Форма і істотні умови договору управління об'єктом нерухомості.

3. Обмежені можливості звернення на стягнення майна, передане в заставу.

4. Відповідальність управителя і порядок припинення договору.

ОСОБЛИВОСТІ ОФОРМЛЕННЯ САМОВІЛЬНО ПОБУДОВАНИХ ОБ'ЄКТІВ (судовий і позасудовий порядки). Практика і особливості легалізації перепланувань.

ВАСУ (Пленуми 2015/2016 років). Узагальнена судова практика у спорах в сфері містобудування та архітектурної діяльності.

СТАТЬИ
Все статьи

6 фактов о коучинге, о которых вы еще не знаете

20 марта 2018

Любая работа коуча строится на следующих аксиомах: Каждый, без исключения, человек способен расти и развиваться, В тоже время человек может развиваться, если только он сам этого хочет. Соответственно, если нет развития, значит, человек сам его саботирует

0 154

Мир, в котором у каждого есть цель: речь Марка Цукерберга выпускникам Гарварда

1 июня 2017

Мир, в котором у каждого есть цель: речь Марка Цукерберга выпускникам Гарварда

0 330

Украина вошла в топ-50 стран мира по количеству пользователей смартфонов: насчитали 10 млн

15 мая

Украина вошла в топ-50 стран мира по количеству пользователей смартфонов: насчитали 10 млн

0 297

Море данных: как Одесская область развивает туризм с помощью Big Data

12 мая

Море данных: как Одесская область развивает туризм с помощью Big Data

0 324

Украинцы вывели на Kickstarter гарнитуру Hushme, которая делает разговоры по телефону неслышными для окружающих

11 мая

Украинцы вывели на Kickstarter гарнитуру Hushme, которая делает разговоры по телефону неслышными для окружающих

0 291

DOU Проектор: Kyiv Maker Faire — как в Украине развивается мейкерство

5 мая

В рубрике DOU Проектор все желающие могут презентовать свой продукт (как стартап, так и ламповый pet-проект). Если вам есть о чем рассказать — приглашаем поучаствовать. Если нет — возможно, серия вдохновит на создание собственного made in Ukraine продукта. Вопросы и заявки на участие присылайте на editors@dou.ua.

0 417

Velever: социальная сеть для всех, кто ведет спортивный образ жизни

28 апреля

Кто следит за своим здоровьем, посещает фитнес-центр или спортивную секцию, увлекается здоровым питанием, знает, что сегодня это целая субкультура. Большой мир, погружаясь в который, понимаешь, почему сегодня заботу о здоровье называют «образом жизни». Тренировки, спорт, вес, сон, правильное питание – все захватывает новичка, и он ищет полезную информацию, знающих и опытных инструкторов или просто активных сторонников здорового образа жизни.

0 350

Amazon представила новый гаджет — камеру Echo Look. Она поможет выбрать наряд

27 апреля

Amazon представила новый гаджет — камеру Echo Look. Она поможет выбрать наряд

0 250

Как не оставлять в интернете след: куки, социальные сети и сайты бронирования билетов

25 апреля

Как только вы открываете браузер для поиска информации, просмотра фильмов, общения в социальных сетях или прослушивания музыки, сервисы по сбору данных уже наготове. Маркетологи, аналитики и прочие третьи стороны следят за вами. Намерения у них самые благие: показывать вам контент, в котором вы заинтересованы. Но некоторые данные могут использовать и злоумышленники.

0 314

PornHub запускает свой необычный Snapchat

21 апреля

Тематический ресурс с контентом для взрослых PornHub запустил приложение, которое поможет избежать бана в соцсетях за непристойные картинки. Идея такая: раздеваетесь, запускаете программу, фотографируетесь, ну а потом умная программа скрывает нежные части тела, дорисовывая анимацию.

0 373

РИТРИТ ОЛЬГИ ГОМОН ТАЙНЫ ЗДОРОВОГО ТЕЛА, КИПР, 6-13 ИЮЛЯ 2017

7 июня 2017

РИТРИТ ОЛЬГИ ГОМОН ТАЙНЫ ЗДОРОВОГО ТЕЛА, КИПР, 6-13 ИЮЛЯ 2017

0 499

3D Upgrade: интенсив для дизайнеров и визуализаторов

2 июня

3D Upgrade: интенсив для дизайнеров и визуализаторов

0 346

Главные IT-ивенты июня: конференции, лекции, митапы, саммиты и хакатоны

1 июня

Главные IT-ивенты июня: конференции, лекции, митапы, саммиты и хакатоны

0 601

Запуск тематических дневных бизнес-практикумов

15 мая

Запуск тематических дневных бизнес-практикумов

0 335

Семинар: Джон Кехо - Подсознание может все

12 мая

Семинар: Джон Кехо - Подсознание может все

0 429

Курс жесткой риторики искусство спора, защита от манипуляций

11 мая

Курс жесткой риторики искусство спора, защита от манипуляций

0 423

Украинцы запустили релокейт-платформу для IT-специалистов

3 мая

Украинская команда Relocate.me создала платформу для поиска IT работы по всему миру. Сервис бесплатный для всех желающих переехать.

0 404

177 бесплатных онлайн-курсов мая по программированию и менеджменту

3 мая

Если вы все-таки решили не уезжать на майские, а вместо этого посвятить выходные саморазвитию, мы подготовили для вас традиционную подборку бесплатных онлайн-курсов ведущих учебных заведений мира, в том числе MIT, Принстона и Стэнфорда.

0 344

Семинар Тони Роббинса «Раскрой свой скрытый потенциал»

28 апреля

Семинар Тони Роббинса РАСКРОЙ СВОЙ СКРЫТЫЙ ПОТЕНЦИАЛ Мы расскажем вам о Том, кто помог миллионам изменить свою жизнь, добиться успеха в делах, достичь любви и страсти в семье, познать себя и обрести силу.

0 331

Мастер-класс по личной эффективности Подсознание может всё 27 мая 2017

27 апреля

Мастер-класс по личной эффективности Подсознание может всё 27 мая 2017

0 282

Семинар «Прогнозирование цен, спред и стратегии хеджирования»

9 июля 2018

Семинар рассмотрит методики прогнозирования цен зернового и масличного рынка, стратегии хеджирования на базе модели США (кукуруза-соя), а также создание и применение аналогичной модели для Украины. Будет рассмотрено влияние и корреляция ценовых спредов на аграрном рынке.

0 41

Как правильно увольнять сотрудников?

31 июля 2017

Как часто можно встретить негативные отзывы о компании, которые распространяют уволенные сотрудники?

На форумах о работодателях и в социальных сетях можно найти тысячи историй обиженных работников, с которыми “очень несправедливо обошлись”. Подобные отзывы зачастую наносят компании ощутимый финансовый и репутационный ущерб. Где кандидаты чаще всего ищут информацию о потенциальном работодателе? Правильно, в интернете. Как Вы думаете, захотят ли они прийти в Вашу компанию, прочитав негативные отзывы бывших работников?

Руководители часто сами провоцируют всплеск негативных отзывов о компании, неправильно увольняя сотрудников. Например, увольняя сотрудника совершенно неожиданно для него, не объясняя причин своего решения. Важно уметь правильно расставаться с сотрудниками, для того, чтобы они не вредили репутации Вашей компании. О том, как это сделать, мы расскажем в этой статье.

 

0 199

Легкий старт в программировании: Really?

30 июня

Профессия настоящего и будущего. Сейчас многие хотят стать айтишниками, но не все ли на это способны?. О том, почему, кому и как легко стать программистом, читайте в материале «Легкий старт в программировании: Really?».

0 211

Apple представила конкурента Amazon Echo и Google Home

7 июня

Apple представила конкурента Amazon Echo и Google Home

0 336

Юрий Хазанов, YouTube: «Креаторов-миллионщиков в Украине около 30. Для рынка это очень хороший показатель»

2 июня

Юрий Хазанов, YouTube: «Креаторов-миллионщиков в Украине около 30. Для рынка это очень хороший показатель»

0 268

iForum-2017: Дмитрий Лисицкий — о том, как продают американцы и почему мы не хуже

1 июня

iForum-2017: Дмитрий Лисицкий — о том, как продают американцы и почему мы не хуже

0 310

Google готовит потребительские 360-градусные камеры с поддержкой нового стандарта Street View

12 мая

Google готовит потребительские 360-градусные камеры с поддержкой нового стандарта Street View

0 308

Новый рекорд среди украинских стартапов: Grammarly привлек $110 млн инвестиций

11 мая

Новый рекорд среди украинских стартапов: Grammarly привлек $110 млн инвестиций

0 274

Фестиваль Robotica-2017

5 мая

6 мая в столичном Дворце спорта пройдет 9-й Всеукраинский фестиваль робототехники Robotica-2017. На мероприятии впервые представят взрослую категорию роботов — в соревнованиях примут участие студенты украинских университетов. В рамках фестиваля состоится Всеукраинская олимпиада по робототехнике, детский архитектурный конкурс и будет представлена программа по виртуальной реальности.

0 295

Украинский стартап Hushme успешно собрал $70 000 на Kickstarter

7 июня 2017

Украинский стартап Hushme успешно собрал $70 000 на Kickstarter

0 278

Как развивается видеореклама в уанете: исследование

2 июня

Как развивается видеореклама в уанете: исследование

0 356

5 книг на лето от Билла Гейтса

1 июня

5 книг на лето от Билла Гейтса

0 296

Что станет прорывом в украинском онлайн-ритейле и доставке

15 мая

Что станет прорывом в украинском онлайн-ритейле и доставке

0 310

Неделя до Mobile Beach Conference: что вас ждет на самом крупном ивенте по мобильному маркетингу в Европе

11 мая

Неделя до Mobile Beach Conference: что вас ждет на самом крупном ивенте по мобильному маркетингу в Европе

0 324

SpaceX начнет запуск спутников для раздачи интернета в 2019 году. Пинг — от 25 ms

5 мая

Хотя Илон Маск нацелен на Марс, основную прибыль в последующие пять лет SpaceX планирует получить от создания космического интернета-провайдера. На слушаниях по инфраструктуре для широкополосного интернета в сенате одна из вице-президентов компании Патрисиа Купер рассказала детали проекта. SpaceX планирует запустить тестовый спутник уже в этом году, а полноценное развертывание системы начнется в 2019 году. На полную мощность она выйдет спустя пять лет, пишет Ars Technica.

0 265

Верните наши денежки: как TaxFree4U компенсирует налоги после шоппинга в ЕС

3 мая

Начало действия безвизового режима не за горами — самое время заказывать билеты и планировать места для посещения и шоппинга. Важно помнить, пока Украина не стала полноценным членом Евросоюза, мы имеем полное право на возврат части средств за покупки, вывозимые за пределы содружества. Вместе с сервисом TaxFree4U все сложности этого процесса остаются в далеком прошлом.

0 324

Куда пойти в IT?

28 апреля

Этот мастер-класс для тех, кто хочет: начать карьеру в сфере информационных технологий; выбрать свой карьерный путь и определиться с направлением развития.

0 320

Достижение максимума 2.0 17 октября 2017 Брайан Трейси

27 апреля

Достижение максимума 2.0 17 октября 2017 Брайан Трейси

0 360

Apple сильно снижает прибыль партнёров с мобильных приложений

25 апреля

Для тех, кто не знал, у Apple существует так называемая «affiliate» программа, в рамках которой владельцы информационных сайтов и блогов могли зарабатывать до 7% от стоимости приложения, если читатели переходили по ссылкам с обзоров и устанавливали себе программы и игры.

0 306

Как на гифках построить бизнес с оценкой в $600 млн — история сервиса Giphy

2 июня 2017

Как на гифках построить бизнес с оценкой в $600 млн — история сервиса Giphy

0 301

LightField - интерьерная фотостудия в Киеве

1 июня

LightField - интерьерная фотостудия в Киеве

0 419

Джон Кехо - Подсознание может все

12 мая

Джон Кехо - Подсознание может все

0 298

Еженедельные заседания бесплатного английского киноклуба

11 мая

Еженедельные заседания бесплатного английского киноклуба

0 356

18 гениальных изобретений, которые должны быть повсюду

3 мая

Разного рода гаджеты и новые устройства все прочнее оседают в нашей повседневной жизни, делая ее удобнее, где бы мы ни находились — на кухне, в офисе, в спальне или же за рулем.

0 343

Заменят ли мобильные приложения врачей?

28 апреля

В цифровом мире существует более 165 000 приложений для медицины и здорового образа жизни. Эти приложения мониторят качество сна, напоминают нам пить воду, связывают нас с профессиональными врачами и даже делают кардиограмму. Соединение технологии и потребности быть здоровым открывает новые горизонты как перед разработчиками приложений, так и перед пользователями. ComboApp рассказывает о новейших трендах в индустрии mHealth и рассуждает о том, какие вызовы они поставят перед рынком мобильных приложений.

0 345

Ян Ружичка: «Украина имеет потенциал делать свои качественные товары, а не импортировать морковку из Польши»

27 апреля

Руководитель интернет-магазина ELNINO.UA™ Ян Ружичка рассказал о своем первом опыте продвижения в сфере e-commerce, о запуске собственного проекта и связанных с этим трудностях, о сервисах, которые облегчают работу и особенностях их использования, а также об изменениях в Таможенном кодексе Украины и их последствиях для отечественного покупателя.

0 314

Биометрический паспорт Украины. Кто и где может получить – 7 правил

26 апреля

Обладатели биометрических паспортов уже могут паковать чемоданы для поездок в ЕС, в то же время остальным предлагаем ознакомиться с информацией про то, как и где можно получить документ.

0 373

Бесплатная школа программирования UNIT Factory запустила второй набор студентов

25 апреля

Школа программирования без лекций и учителей UNIT Factory, которую открыли в Киеве в прошлом году, объявила о втором наборе студентов. Как сообщили AIN.UA представители учебного заведения, на данный момент подготовку в UNIT Factory проходят 280 человек, а к концу 2017 года года число студентов планируют увеличить до 800. Обучение в UNIT Factory бесплатно при условии, что выпускники останутся работать в Украине в течение минимум трех лет, без ограничений по выбору работодателей.

0 334

Инвестируя в будущее: дискаунт-предложение для украинских стартапов от Coworking Platforma

21 апреля

Первого мая Coworking Platforma, самый быстроразвивающийся интернациональный коворкинг Киева, откроет свои двери в деловом центре «Леонардо». Запуск этого проекта станет новым этапом формирования пула стартапов в Украине.

0 236